Belépés
menusgabor: Sportmúzeum - Az olimpiák története - 1964 Tokió
sportágban összesen száznyolcvankettő olimpiai pontot szereztek. Ez 27 ponttal több, mint az előző, római olimpián elért eredmény.

A legeredményesebb magyarországi versenyző, Rejtő Ildikó két aranyérmet nyert. Rajta kívül két érmet nyert még Hammerl László sportlövő és Török Ferenc öttusázó.

A harminchét éves Gyarmati Dezső ötödik olimpiáján vett részt és ha
2021-07-05 21:00:15
astropapa58: Rejtő Ildikó
1937. Május 11.-én (73 éve) született Rejtő Ildikó kétszeres olimpiai bajnok tőrvívó.

Üzenetek
Rejtő Ildikó, Hammerl László, Török Ferenc, Gyarmati Dezső, Boldog Születésnapot, olimpiák története, legeredményesebb magyarországi, harminchét éves, legeredményesebb, születésnapot, magyarországi, sportmúzeum, olimpiáján, harminchét, sportágban, aranyérmet, interneten, szereztek, kétszeres, sportlövő, története, wikipédia, született, versenyző, olimpián, gyarmati,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,